Jak vyléčit ekzém

20200703_132203

10.9. – 17.9.2022:
Duče u Omiše, Splitsko-dalmátská župa, Chorvatsko

Každý atopik ví, že moře léčí… Po návratu domů se ale ekzém rychle vrací do starých rudých a svědivých  kolejí. Leda že by… 🙃
Co kdybyste tentokrát mohli jet k moři s někým, kdo ekzému opravdu rozumí? 
S někým, kdo si sám cestu z ekzému ke zdraví prošel a ví, jak to funguje?
Co kdybyste se letos u moře naučili úplně všechno, co potřebujete k tomu, abyste v uzdravování mohli úspěšně pokračovat i doma?
Co kdyby za rok touhle dobou byl váš ekzém jen pouhou vzpomínkou?

 Tohle je konec marného boje s ekzémem! 

Nejspíš jste už ledacos zkusili, ale ekzém se vždy zase vrátil. Nejrůznější diety, výživové doplňky, abrakadabra terapie, tisíce mastiček, hromada vyšetření klasické i alternativní medicíny Možná putujete od lékaře k lékaři a vždycky dostanete jen politování a další recept na další mastičky a prášky. Jenže ani silné mastičky a léky už moc nezabírají a ty supersilné se vám nechce dávat, protože mají fakt ošklivé vedlejší účinky?
Vaši blízcí si o vás myslí, že jste blázen, když pořád zkoušíte něco nového. Netušíte, co vlastně můžete jíst, netušíte, jak zastavit to proklaté svědění. Proč zrovna vám se děje něco takového? Točíte se v kruhu, kůže pořád svědí a bolí a tak po každém neúspěšném pokusu zase sáhnete po kortikoidech s pocitem, že jste zase prohráli a nejspíš ani nikdy vyhrát nemůžete. A možná, jako dřív já, občas brečíte zoufalstvím. Možná i docela často…

Znám to – měla jsem to úplně stejně!

Jmenuju se Hanka a jsem vyléčená atopička.

Ještě před několika lety jsem měla vyrážku po celém těle, hnusný mokvající ekzém, který střídavě svědil nebo bolel. Žádné léky už nezabíraly. Když se ekzém objevil i u mého syna, rozhodla jsem se, že se uzdravíme, ať to stojí cokoliv.
Dělala jsem chyby. Hodně. A každá ta chyba byla velmi cennou lekcí. 🙃
Postupně jsem se naučila, jak ekzém funguje, jakými pravidly se řídí a jak je možné se skutečně a úplně uzdravit. Vyvinula jsem komplexní metodu 3×3 a v posledních letech jsem k uzdravení pomohla už stovkám dalších dětí i dospěláků.

Kdysi jsem snila o zdravé kůži. Teď sním o tom, že pomůžu právě vám! 

Ve spolupráci s CA Jadran za pusu pro vás připravujeme unikátní léčivý pobyt u moře. V průběhu týdne nás společně čeká 5 nabitých přednášek, ve kterých vám předám ty nejdůležitější informace a nejtajnější triky, abyste svému ekzému rozuměli, a přesně věděli, jak na něj. Na každou přednášku navazuje beseda – všechny otázky budou zodpovězeny!Pochopíte PROČ máte ekzém a naučíte se JAK se ho zbavit. 

Témata přednášek:

 • PŘÍČINY ATOPICKÉHO EKZÉMU Odkud se bere ekzém? Proč trápí zrovna mě nebo moje dítě? Co ho ovlivňuje? Jakými pravidly se řídí? 
 • VÝŽIVA A DETOXIKACE Jaké je to správné jídlo pro atopika? Co je to nutriční stres? Jak na detox, aby byl bezpečný a šetrný i pro malé dítě? 
 • HISTAMIN A STŘEVNÍ MIKROBIOM  Jak souvisí zdraví kůže se zdravím střeva? Co je to histamin a jak souvisí se vším tím svěděním, mokváním a zarudnutím? 
 • OŠETŘOVÁNÍ POKOŽKY, TIPY A TRIKY   Existuje bezpečné drbání? Co mi uleví od svědění bez závažných nežádoucích účinků? Jak pečovat o mokvající kůži?
 • VNITŘNÍ PŘÍČINY, MYSL A PODVĚDOMÍ   Proč stres a některé emoce zhoršují svědění? Proč mě moje mysl sabotuje a jak s ní mohu pracovat? Co je to limbický otisk?

Minikurzy vaření

V malých skupinkách se naučíte připravovat vyvážená jídla bez lepku, bez mléka, bez cukru, bez alergenů, s nízkým obsahem histaminu a hlavně s láskou!
Společně uvaříme polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty. Recepty připravíme vám na míru!
PDF kuchařka se všemi recepty vám přijde emailem jako dárek po návratu domů.

Ubytování

Ubytování pro nás s láskou zajišťuje CA Jadran za pusu. K dispozici budeme mít dvou-, tří-, a čtyřlůžkové apartmány. Apartmány vybavené kuchyňkou, koupelnou, wifi a klimatizací se nachází ca 60 metrů od pláže.
Oblast Omiše je v Chorvatsku jedinečná tím, že nabízí písčité pláže s pozvolným vstupem do moře – ideální pro děti. 🙂

Cena ubytování: 
3500 Kč / dospělý, 1750 Kč dítě do 12 let,
miminka a batolata bez nároku na lůžko zdarma
POZOR: Cena ubytování není zahrnuta v ceně programu!
Ubytování vám bude zvlášť fakturovat CA Jadran za pusu.

Jedna hodina mého času v konzultacích stála 1 000 Kč.
Účastníci loňského pobytu se na konci týdne shodli na tom, že kurz má pro ně hodnotu 10 000 Kč a vyšší.
Pouze letos se vám budu věnovat celý týden jen za
4682 Kč

Cena zahrnuje program a všechny bonusy popsané níže.

Ubytování platíte zvlášť CA Jadran za pusu. Strava, doprava a pojištění je ve vlastní režii účastníků! 

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, v okolí je několik pěkných restaurací, dobře zásobený obchod s potravinami přímo v Duče, nebo v Omiši. Doprava možná autem, autobusem, vlakem nebo letecky do Splitu.

Jedna hodina mého času v konzultacích stála 1 000 Kč.
Účastníci loňského pobytu se na konci týdne shodli na tom, že kurz má pro ně hodnotu 10 000 Kč a vyšší.
Pouze letos se vám budu věnovat celý týden jen za
4682 Kč

Cena zahrnuje program a všechny bonusy popsané níže.

Ubytování platíte zvlášť CA Jadran za pusu. Strava, doprava a pojištění je ve vlastní režii účastníků! 

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, v okolí je několik pěkných restaurací, dobře zásobený obchod s potravinami přímo v Duče, nebo v Omiši. Doprava možná autem, autobusem, vlakem nebo letecky do Splitu.

🙃 JASNĚ, ŽE MÁM PRO VÁS I PÁR SKVĚLÝCH BONUSŮ! 🙃

  • PDF kuchařku se všemi recepty, které společně uvaříme v hodnotě 289 Kč

Abyste podle nich mohli snadno vařit i doma. Kuchařku vám pošleme co nejdřív to půjde – budeme ji totiž tvořit teprve na místě, spolu s vámi a pro vás, podle toho, co se právě vy budete potřebovat naučit vařit.

  • ebook Kuchařka od moře v hodnotě 289 Kč

Navíc získáte i všechny recepty, které jsme vařili s účastníky loňského kurzu Jak vyléčit ekzém u moře. Budou se vám hodit!

  • možnost využít osobní konzultace se mnou v hodnotě 2000 Kč

Po každé přednášce budu odpovídat na otázky, dokud nějaké budete mít. Pokud ale budete chtíti probrat něco osobního mezi čtyřma očima, můžeme si domluvit individuální setkání a probrat spolu konkrétní věci, které vás trápí.

  • ebook Výživa při léčbě atopického ekzému + všechny bonusy v celkové hodnotě 3712 Kč

V tomhle ebooku na více než 170 stranách popisuju všechno, co se týká výživy při léčbě ekzému. Najdete v něm čtyřkrokový promyšlený plán na úpravu jídelníčku, který opravdu funguje a všechny diety strčí do kapsy!

  • přístup k online kurzu ZA ZDRAVOU KŮŽI + všechny bonusy v celkové hodnotě 7736 Kč

Do tohohle kurzu jsem dala opravdu všechno. Všechno, co budu povídat u moře a co si možná na první poslechnutí nezapamatujete. I všechno, co se k moři nevešlo! V 58 videích v celkové délce 13 hodin získáte kompletní ekzémovou knihovničku, která bude vždy po ruce! Mezi bonusy patří léčivá pohádka pro děti, pět vedených meditací navržených speciálně pro ekzémové pacienty a podpora celého mého týmu!

Bonusy v celkové hodnotě minimálně 14 026 Kč

vy získáte k pobytu zcela ZDARMA

A CO KDYŽ…? KOVID GARANCE! ✅

Doba je jaká je. Aktuální podmínky pro vycestování do Chorvatska vyžadují negativní test. Kdokoliv z nás může být pozitivní nebo dostat pár dní před odjezdem nařízenou karanténu.
Počítám s tím! Pokud byste vy (nebo nedej bože já) nemohli nakonec vycestovat z důvodu kovidových opatření, vrátím vám 50% ceny a pošlu vám všechny bonusy!
To znamená, že 2 341 Kč byste získali obsah v hodnotě 14 026 Kč. To je myslím víc než fér.

Důrazně doporučuji sjednat si v rámci cestovního pojištění i kovid pojištění, který by pokrylo náklady na ubytování v případě nařízené karantény nebo pozitivního testu. 
Máme dobré zkušenosti s pojištěním u pojišťovny ERV. Toto pojištění je možné sjednat současně s ubytováním prostřednictvím Ivy Hampelové z CA Jadran za pusu.

🙃 Tak co, uvidím se s vámi u moře? 🙃

Rezervujte si místo raději včas, máme k dispozici jenom asi 45 lůžek a 15 míst na programu.
Můžete přijet s celou rodinou a užít si opravdu báječnou dovolenou.
Kdo dřív přijde, ten jede! 🙂
Jo a nedělám si srandu, příští roky opravdu nepojedeme. Budu mít plné ruce práce s našimi dvojčaty a jet lektorovat na celý týden do Chorvatska se dvěma miminky, to je moc velkej punk i na mě. Letos, nebo nikdy!