Reference

Krásná rodinná dovolená v malebné přímořské oblasti Střední Dalmácie u Omiše. Kromě super ubytování a příjemných lidiček, lze prožít i spoustu nevšedních zážitků, které „Jadranzapusu“ zprostředkuje. Nejenom lenošením u moře, ale i zajímavými aktivitami v okolí, se dá strávit nezapomenutelná dovolená.

Mgr. Martin Vrabec – Náchod

Škola Academia Mercurii z Náchoda se svými žáky se už 2x zúčastnila sportovně – turisticko – poznávacího kurzu v chorvatském Duče, které je nedaleko Omiše.

Bydlení v krásných apartmánech kousek od moře umocňovalo kouzlo Středomoří. Kromě plavání a hrátek v moři bylo součástí kurzu mnoho výletů a adrenalinových atrakcí.

Viděli jsme přístav a Diokleciánův palác ve Splitu a krásné uličky Trogiru. Zajímavou atrakcí byl výlet lodí na ostrov Brač. Adrenalinovým zážitkem byl sjezd řeky Cetiny na raftech a zejména ZipLine nad Cetinou. Ochutnali jsme typické chorvatské speciality na snídani v horách nebo na společné večeři. Nechyběla ani relaxace a koupání v moři a to na jedné z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku v Brele.  

Na závěr to byl pohled úchvatný pohled z hradu nad Omiší a zastávka u NP Krka. Více se snad ani stihnout nedalo.

Všichni účastníci si zájezd užili a s písní „ Hlavně v pohodě!“, ať žije další Dobrodošli !!!!!

za všechny účastníky Mgr. Martin Vrabec – Náchod

S Jadranem za pusu cestuji již několik let a i několikrát v každém roce včetně plachetnice. Vždycky to byla velká paráda a fakt jízda plna veselých zážitků a neopakovatelných okamžiků. Jedu kdykoliv je to jen trochu možné. Poslední loňský výlet mě dostal jako jednu z prvních návštěvníků na nově otevřenou vyhlídku v národním parku. Prostě vždycky je to top!

Silvie Šaradinová

Jako doprovázející učitel jsem se dvakrát účastnil sportovně – poznávacího kurzu v Duče, který pro naši školu organizovala CA Jadran za pusu. S organizací  a průběhem obou kurzů jsme byli naprosto spokojeni. CA pro nás zajistila ubytování v krásných apartmánech kousek od moře a připravila pro studenty zajímavé aktivity a krásné poznávací výlety, které jsme si užili naprosto všichni.  Po těchto kladných zkušenostech byla pro mne jasnou volbou CA Jadran za pusu i při výběru soukromé letní dovolené. Opět bylo připraveno krásné ubytování v apartmánu s terasou kousek moře. Naprostou samozřejmostí byly profesionální služby a vřelý přístup delegátky. Během celého pobytu vládla veselá a přátelská atmosféra. Jadran za pusu mohu  vřele doporučit.

Jiří Škop

František