Na jachtě po chorvatských ostrovech

DSC_7176

(ideální způsob dovolené v době covidové)

Že jste ještě nikdy nebyli na jachtě, že máte obavy, že nevíte co všechno to obnáší, že je to moc drahé,…??? Pokud jste to ještě nezažili , pak se máte na co těšit.

Chorvatsko je jednou z nejvyhledávanějších jachtařských destinací právě pro stovky ostrovů lemujících pobřeží a krátké vzdálenosti mezi nimi jsou ideální právě pro rekreační (chcete- li rodinný jachting).

Nepůjde tak úplně o jachting, ale více méně o odpočinek, slunění, koupání a poznávání nových míst, zátok, ostrovů, národních parků a historických měst.
Každý den si naplánujete dle svých představ a momentální nálady (my vám dáme typy). To vše zkombinujete s výbornou chorvatskou kuchyní, chutným chorvatským vínem a vznikne výborný dovolenkový koktejl, který si zamilujete. My vám do toho přimícháme zkušeného českého kapitána a můžeme vyplout.
Pro koho je vhodné?

Pro rodiny s dětmi, seniory, nadšené jachtaře, party přátel, …jednoduše řečeno pro všechny, kdo chtějí dovolenou s naprostým soukromím.

Trasu společně naplánujeme, doporučíme oblast podle vašich představ a k tomu všechna místa, která stojí za to vidět a uděláme cenovou kalkulaci.
Do Chorvatska se dopravíte autem nebo letecky( letiště SPLIT, ZADAR, DUBROVNIK) a nebo vlakem.
O vše ostatní už se postaráme my.
Varování: po první plavbě se z toho stává závislost
Napište nebo zavolejte a pojďte vyplout vstříc novým zážitkům

Video z plavby