Na pláž soukromým letadlem pro firmy

WhatsApp Image 2021-03-22 at 10.40.54

Víkendové akce pro firmy soukromým letadlem
Zaslouží si vaši zaměstnanci pár dní odpočinku? Nebo právě dokončili nějaký projekt a vy jím chcete dát nějakou odměnu? Nebo prostě jen chcete vyrazit na pár dní jako firma společně a užít si čas mimo práci?
Řešení máme !!
Poleťe s námi na prodloužený víkend k moři. Mimo pláž a moře si můžete ještě poměřit síly při adrenalinových sportech jako je třeba raft na řece nebo ZipLine nad kaňonem řeky. Nebo vyrazit na pohoří Biokovo a kochat se výhledy z nového skleněného chodníku. A nebo si jen zajezdit na našich paddleboardech.

Nebo nám dejte požadavek na aktivitu a my vám jí zorganizujeme. Večer si můžete společně udělat grilovačku a dát si k tomu výborné chorvatské víno a ochutnat i něco z místních specialit (pršut, sýry,pálenky -vše domácí výroby). A pokud by vám práce přeci jen chyběla a nebo jste měli v plánu probrat u moře i pár pracovních projektů, tak máme k dispozici dataprojektor i flipchart

Prodloužený víkend v Chorvatsku, od čtvrtka do pondělí. Dopravíme vás na pláž soukromým letadlem pro 14 lidí (ani o jednoho navíc), místo odletu naplánujeme dle vašeho místa bydliště (nemusíte do Prahy na letiště). Ve Splitu na letišti projdete zónou mimo ostatní cestující a dovolená může začít. Nebojte, klidně můžete číst dál, pokud jste si právě řekli, že na to nedosáhnete finančně. Ano, souhlasíme. Soukromé letecké společnosti si účtují za zpáteční let do Splitu od 20-40 tisíc za osobu.

Naše cena za tento prodloužený víkend je:
6.968,-Kč/osoba/ 4 noci včetně letenky (ubytování dle naší nabídky, letenka, služby delegáta)
POZOR !!! platí zatím pouze v červnu nebo září
Chcete více informací??

Napište email nebo zavolejte, rádi poradíme.
Kapacita: 14 míst

Těšíme se na vás a krásné slunečné dny u moře