Kurz Hormonální jógové terapie – 15.6.-22.6.2024

WhatsApp Image 2023-11-10 at 17.07.19

Termín: 15.6.-22.6.2024

Cena za ubytování: 4.500,-Kč/osoba a týden

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu a pojištění – můžeme zajistit

Cena kurzu: 2.700,- Kč

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu a pojištění – můžeme zajistit. V ceně jsou služby české delegátky.

Kde: Duce, Omišská riviéra

Místo pobytu: Ducé, Chorvatsko

V ceně kurzu:

  • Kurz Hormonální jógové terapie pro ženy
  • Přednáška na téma Vitální žena

Hormonální jógová terapie

Kurz Hormonální jógové terapie je založen na principu propojení jogy a fyziologie ženského těla s cílem ovlivnit hormonální nerovnováhu a potenciální problémy spojené s ní. Tento kurz využívá kombinaci specifických jógových cvičení, dechových technik a relaxace, které jsou navrženy tak, aby podpořily regulaci hormonů a zlepšily celkové zdraví ženského hormonálního systému.

Jedná se o jógovou sestavu, kterou se celou na kurzu naučíte. K dispozici budete mít skripta s popisem cviků a antistresových technik. Kurz probíhá v malé skupince. Vzhledem k zaměření sestavy se jednotlivé cviky budeme postupně učit a upravovat individuálně. K dipozici budou také pomůcky, které vám cvičení usnadní.

Kurz je v délce 10 hodin. Cvičit budeme převážně ráno a večer. Harmonogram vám zašleme před pobytem.

Další informace o Hormonální józe si můžete přečíst na tomto odkaze:

https://www.joginky.online/blog/hormonalni-jogova-terapie/

Přednáška Vitální žena

Přednáška Vitální žena je ke kurzu zdarma.

Tato přednáška se zaměřuje na životní etapu menopauzy a důležitost udržování hormonální rovnováhy. Vysvětlíme si, co menopauza znamená pro ženské tělo a jaké změny nastávají v hormonálním systému.

Důraz bude kladen na prevenci a zvládání příznaků menopauzy prostřednictvím vhodných životních změn. Představíme si různé způsoby, jak udržet hormonální rovnováhu přirozenými a bezpečnými metodami, jako je strava, cvičení a přírodní přípravky.

Další důležitou částí přednášky bude shrnutí nejnovějších vědeckých poznatků o dopadu menopauzy na fyzické a psychické zdraví žen. Nastíníme si užitečné rady a strategie, jak procházet touto etapou sebevědomě a s minimálními obtížemi.

Přednáška je vhodná pro ženy ve všech věkových skupinách, které se chtějí dozvědět víc o hormonálním systému a praktických způsobech, jak udržovat hormonální rovnováhu.

Účast na této přednášce je skvělou příležitostí pro ženy, které chtějí pochopit své tělo v době menopauzy, získat potřebné informace a získat nástroje pro udržení vitálnosti a hormonální rovnováhy.

Lektorka:

Mgr. Martina Sedláková

Martina je lektorkou Hatha jógy, Jógy ve vzduchu, Jógy pro děti, Pánevního dna a Paddleboard jógy. Vede kurzy Hormonální jógové terapie a školí pedagogické pracovníky v rámci jejich dalšího vzdělávání.

Martina je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie pro ženy a Hormonální jógové terapie pro diabetes a posílení imunity. Je členkou mezinárodní skupiny Hormonal Yoga Therapy pod záštitou Dinah Rodriges: Yoga Terapia Hormonal.